ОД 1998 г

Едношалтерски давател на услуги за општа хируршка медицинска опрема
head_banner

Контактирајте не

contact_bgss

Smail Industry and Trade Co., Ltd.

Е-пошта

Телефон

+8615319433740
+86-29-87804580-0

Адреса

Бр. 1604, зграда Т1, центар Лаиан, патот Јанжан 1111, нов округ Куџианг, Ксиан

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот
Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја