QË QË 1998

Ofruesi i shërbimit me një ndalesë për pajisjet mjekësore të përgjithshme kirurgjikale
koka_banderolë

Na kontaktoni

kontakt_bgss

Smail Industry and Trade Co., Ltd.

Telefoni

+8615319433740
+86-29-87804580-0

Adresë

Nr. 1604, Ndërtesa T1, Qendra Laian, Rruga Yanzhan 1111, Qarku i Ri Qujiang, Xi'an

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite
E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni